Ogłoszenia

05 listopada 2017 11:48 | Ogłoszenia

Akcja charytatywna "Pomóż i ty".

Wszystkie Szkoły podstawowe, gimnazjalne i średnie otrzymały zaproszenie do udziału w corocznej akcji charytatywnej „Szkoło Pomóż i Ty”. Nasza szkoła również otrzymała na początku roku szkolnego pakiet startowy cegiełek – pomocy naukowych.  Co roku na Fundacja chce pomoc innemu, konkretnemu podopiecznemu Fundacji

 

 W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 - POMÓŻMY KAMILOWI W EDUKACJI!

Tegoroczna akcja stawia za cel pomoc 17-letniej Oliwii Kielusiak który od urodzenia choruje na przepuklinę oponowo- rdzeniowej i niedowład kończyn dolnych. Oliwia jest bardzo pogodny i otwarty pomimo własnych ograniczeń. Każdego dnia stawia czoło nowym wyzwaniom, dlatego potrzebna jest  systematycznej rehabilitacji wspomagająca dalszy rozwój i pasje, dlatego od ofiarności i dobroci ludzi o otwartym sercu zależeć będzie jego edukacja.

Akcja rozpoczyna się z dniem 01.09.20176 r. i trwa do 15.06.2018 r.

 

            Fundacja nie narzuca wartości cegiełek, gdyż jest to uzależnione od możliwości finansowych oraz chęci ucznia. Proszą jedynie aby kwota nabycia nie była mniejsza niż koszt wydrukowania i dystrybucji, który wynosi około 2 zł.

            Zebrane środki prosimy przekażemy na konto Fundacji na rzecz osób niewidomych i niepełnosprawnych " Pomóż i ty".

            W naszej szkole rozprowadziliśmy już ponad 50 cegiełek.  

Dziękujemy :-).

 

Osoby, które są  jeszcze zainteresowane włączeniem się do akcji i nabyciem cegiełki, prosimy o zgłaszanie się do przewodniczącej  samorządu szkolnego.

Przeczytano: 288 razy. Wydrukuj|Do góry

Mirabelka