05 września 2017 23:33 | Ogłoszenia

DOŁĄCZ DO KLUBU CZYTAJĄCYCH RODZIN!

Serdecznie zapraszamy chętne, czytające, aktywne rodziny z dziećmi w wieku         od 5-10 lat do Klubu Czytających Rodzin, który mamy zamiar zorganizować w naszej szkole.

Głównym założeniem Klubu jest integracja rodzin wokół książki i czytania. Program działania Klubu przewiduje głośne czytanie wartościowej literatury dla najmłodszych poparte zajęciami animacyjnymi, przestrzeń do wymiany refleksji dotyczących wychowania oraz realizację pomysłów i możliwości dotyczących czytania dzieciom. Spotkania członków Klubu odbywać się będą raz w miesiącu.

Pierwsze spotkanie odbędzie się 25 września (poniedziałek) o godz. 12.45

Klub Czytających Rodzin jest inicjatywą Fundacji ABC XXI Cała Polska Czyta Dzieciom w ramach programu Rodzinne Czytanie. Więcej na ten temat można się dowiedzieć na stronie: www.rodzinneczytanie.pl.

Justyna Kondrat

Terminarz spotkań :