31 grudnia 2017 13:31 | Komunikaty

Konkurs na najładniej ozdobioną salę rozstrzygnięty!

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najładniejszy świąteczno - zimowy wystrój klas. 22 grudnia komisja oceniła wszystkie sale lekcyjne. Pod uwagę wzięto: ogólny wygląd klasy, wkład pracy uczniów, gazetkę ścienną i choinkę.

Większość dekoracji wyrózniła się wyjątkową oryginalnością.Szczególnie zachwycające są   bombki własnorecznie wykonane, bałwany z plastikowych kubeczków, sanie z prezentami, miś pluszowy przebrany za Mikołaja, ogromne łańcuchy.

Warto podkreślić, iż w tegorocznym konkursie udział wzięły wszystkie klasy. Niepowtarzalne w swoim wystoju są wszytkie sale lekcyjne biorące udział w konkursie.

Wyniki konkursu klas O- III

I miejsce – zerówka

II miejsce – klasa III

III miejsce – klasa I

Wyniki konkursu klas IV- VII

I miejsce – klasa VI

II miejsce – klasa V

III miejsce – klasa IV

Za pierwsze miejsce przyznano tydzień "Bez stresu", za drugie -cztery dni "Bez stresu', a za trzecie -trzy dni "Bez stresu".Dni te można będzie wykorzystać w lutym bądź marcu 2018 roku.

Dziękujemy wszystkim za włączenie się do konkursu.To dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich uczniów oraz ich wychowawców i nauczycieli cieszymy oczy przepięknymi dekoracjami i czujemy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.