Komunikaty

31 grudnia 2017 13:31 | Komunikaty

Konkurs na najładniej ozdobioną salę rozstrzygnięty!

           Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Samorząd Uczniowski przeprowadził konkurs na najładniejszy świąteczno - zimowy wystrój klas. 22 grudnia komisja oceniła wszystkie sale lekcyjne. Pod uwagę wzięto: ogólny wygląd klasy, wkład pracy uczniów, gazetkę ścienną i choinkę.

            Większość dekoracji wyrózniła się wyjątkową oryginalnością.Szczególnie zachwycające są   bombki własnorecznie wykonane, bałwany z plastikowych kubeczków, sanie z prezentami, miś pluszowy przebrany za Mikołaja, ogromne łańcuchy.

            Warto podkreślić, iż w tegorocznym konkursie udział wzięły wszystkie klasy. Niepowtarzalne w swoim wystoju są wszytkie sale lekcyjne biorące udział w konkursie.

 

Wyniki konkursu klas O- III

 

   I miejsce – zerówka

                  II miejsce – klasa III              

  III miejsce – klasa I

 

Wyniki konkursu klas IV- VII

 

  I miejsce – klasa VI

               II miejsce – klasa V            

    III miejsce – klasa IV

 

            Za pierwsze miejsce przyznano tydzień "Bez stresu", za drugie -cztery dni "Bez stresu', a za trzecie -trzy dni "Bez stresu".Dni te można będzie wykorzystać w lutym bądź marcu 2018 roku.

            Dziękujemy wszystkim za włączenie się do konkursu.To dzięki ogromnemu zaangażowaniu wszystkich uczniów oraz ich wychowawców i nauczycieli cieszymy oczy przepięknymi dekoracjami i czujemy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Przeczytano: 207 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia:

Mirabelka