04 lutego 2018 12:41 | Aktualności

Babcie i dziadkowie na balu karnawałowym.

W dniu 10 stycznia obchodziliśmy Dzień Babci i Dziadka połączony z balem karnawałowym.

Pierwszą atrakcją dla zaproszonych gości były przygotowane przez dzieci jasełka, które przywołały magiczną atmosferę niedawno obchodzonych Świąt Bożego Narodzenia.

Następnie przedszkolaki i uczniowie kl. I zaprezentowali montaż słowno-muzyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem śpiewali piosenki i recytowali wiersze. Babcie i Dziadkowie ze wzruszeniem  przyjęli  życzenia i laurki od swoich wnucząt.

Ostatnią niespodzianką był wspaniały występ zespołu „Cygańskie Serca” z Igrył,  który porwał wszystkich do tańca i wspólnej zabawy. Dopełnienie uroczystego spotkania stanowił słodki poczęstunek.

Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie, świetną zabawę i życzymy kochanym Babciom i Dziadkom długich i szczęśliwych lat życia.