B Szkoła Podstawowa w Boguszach - Jasełka i wigilia szkolna.

28 grudnia 2017 12:22 | Aktualności

Jasełka i wigilia szkolna.

W czwartek 21 grudnia w naszej szkole panował wyjątkowy nastrój. Cud betlejemskiej nocy i radość z narodzin Jezusa przeżywaliśmy dzięki uczniom klasy II, III, IV oraz Kasi Szumiło z klasy I. Scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka przeplatane były kolędami i pastorałkami. Przedstawienie wprowadziło widzów w świąteczny nastrój. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów zaowocowało wspaniałym spektaklem, który wywarł duże wrażenie na widzach. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Całości dopełniła piękna oprawa muzyczna, niesamowita dekoracja i bogate stroje. Przedstawienie uświetnili swoją obecnością burmistrz Sokółki p. Ewa Kulikowska, przewodniczący rady miejskiej p. Daniel Supronik, radny a zarazem sołtys Bogusz p. Tomasz Tolko oraz rodzice uczniów. Po występie był czas na wspólną modlitwę, dzielenie się opłatkiem i ciepłe słowa życzeń. Potem wszyscy uczestniczący w spotkaniu zasiedli przy wigilijnym stole, na którym nie zabrakło tradycyjnych potraw.

Życzymy wszystkim Wesołych Świąt!