Andrzejki

Dnia 24 listopada 2015 r. dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w zabawie andrzejkowej.

Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje, w które byliśmy przebrani - nie zabrakło wśród nas księżniczek, wróżek,  czarodziejów.

W tym dniu dzieci mogły poszerzyć swoją wiedzę na temat zwyczajów tego święta. Naszą grupę odwiedził tez tajemniczy gość, który wprowadziły tajemniczą atmosferę. Była to impreza w magicznym nastroju, gdzie oprócz dobrej zabawy z pomocą pań wróżyliśmy sobie: układaliśmy buciki, rzucaliśmy monetą do wody, przepowiadaliśmy przyszłość.

Dzięki zabawie w przekłuwanie baloników dowiedzieliśmy się, kim zostaniemy  jak będziemy dorośli - okazało się, że będą wśród nas dyrektorzy, nauczyciele, piosenkarze i aktorzy.

Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie, a każda nowa wróżba wzbudzała w nas ogromną ciekawość. Po zakończeniu wróżenia zabraliśmy ze sobą swoje „andrzejkowe przepowiednie”, by pochwalić się nimi rodzicom i rodzeństwu.

Nasze „Andrzejki” były pełne radości, swobody i niespodzianek. Wszyscy uczestnicy byli uśmiechnięci i zadowoleni.

Andrzejki ZWP