Zarząd

W naszej szkole działa Samorząd Uczniowski, który tworzą wszyscy uczniowie. Samorząd Uczniowski realizuje wiele istotnych zadań oraz organizuje ciekawe imprezy szkolne. Chętnie włącza się w akcje charytatywne.  Rokrocznie wspiera akcję na rzecz rodzinnych domów dziecka "Góra grosza". Przeprowadza liczne konkursy, które wzbogacają życie szkoły.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym

2017/ 2018 jest pan:

Krzysztof Kosacki

Wybory Samorządu Uczniowskiego 2017 /2018

Na początku  września spośród przedstawicieli klas IV i VII wyłoniono trzech kandydatów, którzy opracowali swoje programy i przez tydzień prowadzili bardzo kolorową  kampanię wyborczą, angażując w nią swoich kolegów i koleżanki.

18 września 2017 r. przeprowadzone zostały wybory do zarządu Samorządu Uczniowskiego  Szkoły Podstawowej w Boguszach. Najwięcej głosów w wolnych wyborach oraz tytuł przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego otrzymała  Aleksandra Tolko.

Zarząd Samorządu Uczniowskiego w roku szkolnym 2017/2018

Przewodnicząca: Aleksandra Tolko – kl. VII